Aantal jeugdige verdachten naar herkomst (12-17 jaar) in Zuid-Holland in 2006-2008.
regio (jeugdzorg) >> absoluut

 autochtoonwesters allochtoonniet-westers allochtoontotaal
regio200620072008200620072008200620072008200620072008
Zuid-Holland Noord6126625895755612392842599081.001909
Alphen a/d Rijn100121131151310607972175213213
Hillegom2232311108136314637
Kaag en Braassem282821022212303125
Katwijk1339966300381013910776
Leiden121164137161921102120115239303273
Leiderdorp375534596242513668953
Lisse232527011835312933
Nieuwkoop301827423765412635
Noordwijk212222204154242730
Noordwijkerhout28199103632352214
Oegstgeest191218336235241829
Teylingen27273042411710423644
Voorschoten183827331488254936
Zoeterwoude5290001326511
Stadsgewest Haaglanden1.0981.1921.0761601891461.3651.3531.2612.6232.7342.483
's-Gravenhage44548844268102709349128511.4471.5021.363
Delft738477141512899382176192171
Leidschendam-Voorburg76747391213426660127152146
Midden-Delfland221811100532282113
Pijnacker-Nootdorp6665698652520279991101
Rijswijk39374713126242541767494
Wassenaar464238107312139686250
Westland130185147677423726178229180
Zoetermeer201199172312830192184163424411365
Midden-Holland253288232192522179147157451460411
Bergambacht1461000011215712
Bodegraven-Reeuwijk42332302713710554240
Gouda745663996121101105204166174
Nederlek212929221321263331
Ouderkerk132014001111142116
Schoonhoven71111000697132018
Vlist51270110105148
Waddinxveen283322242111511415235
Zuidplas4988536742310207810577
Stadsregio Rotterdam1.7371.8461.4812912832642.3542.4472.1034.3824.5763.848
Albrandswaard313923341101310445634
Barendrecht454649676192420707775
Bernisse132326141111152828
Brielle333522322136374030
Capelle a/d IJssel871169823171910410494214237211
Hellevoetsluis11197106111411303149152142166
Krimpen a/d IJssel507349626111712679267
Lansingerland6796638951823149312882
Maassluis644540105677674415111790
Ridderkerk62795312781818189210479
Rotterdam6807835851471621551.6941.7941.5222.5212.7392.262
Schiedam169124102181711165154132352295245
Spijkenisse204175148312221969380331290249
Vlaardingen99104931210910710097218214199
Westvoorne221124013354251731
Zuid-Holland Zuid7287706658790603233062881.1381.1661.013
Alblasserdam3029304635112394635
Binnenmaas503833571763625137
Cromstrijen151223110000161323
Dordrecht154166149302319144140143328329311
Giessenlanden4930100004103
Goeree-Overflakkee8595466716569710753
Gorinchem393543447404025837975
Hardinxveld-Giessendam152226012035152633
Hendrik-Ido-Ambacht303230042578354340
Korendijk282019010021282320
Leerdam234028342251423515853
Molenwaard195435231241236137
Oud-Beijerland544340613486645249
Papendrecht43513188714136657244
Sliedrecht3342345329147475943
Strijen191711232110222113
Zederik7111201011081312
Zwijndrecht80547211128603752151103132
totaal4.4284.7584.0436146425534.4604.5374.0689.5029.9378.664
Bron: Korps Landelijke Politiediensten (KLPD)