Aantal personen werkzaam in de sociale werkvoorziening naar dienstverband in Zuid-Holland in 2011-2012.
regio (RAS) >> absoluut

 20112012
regiodienstbetrekking interndienstbetrekking detacheringbegeleid werkentotaal aantal werknemersdienstbetrekking interndienstbetrekking detacheringbegeleid werkentotaal aantal werknemers

Holland Rijnland1.8686381192.6251.8616231302.614
Alphen a/d Rijn4657885514737511559
Hillegom59216865125783
Kaag en Braassem38140524113054
Katwijk1621222230616711625308
Leiden6492013788762819036854
Leiderdorp9741614492406138
Lisse53209826020888
Nieuwkoop51130645112063
Noordwijk593831006429497
Noordwijkerhout28174493719561
Oegstgeest38138593915660
Teylingen10837121571034016159
Voorschoten46150614016258
Zoeterwoude1584271513432
Haaglanden3.3896871494.2252.9809551534.088
's-Gravenhage1.906350902.3461.743372982.213
Delft4931241363028729311591
Leidschendam-Voorburg142298179144457196
Midden-Delfland18112311415130
Pijnacker-Nootdorp61134783938380
Rijswijk127252154112312145
Wassenaar369045449154
Westland29656133652956013368
Zoetermeer31070173973029217411
Midden-Holland869140701.079815157671.039
Bergambacht147223145221
Bodegraven-Reeuwijk8223511072245101
Gouda47154265514278029536
Nederlek36115523513553
Ouderkerk144624170522
Schoonhoven3216553368549
Vlist173323175325
Waddinxveen11111813010995123
Zuidplas92111011388138109
Stadsregio Rotterdam4.0846903635.1373.8317373314.899
Albrandswaard2810442328545
Barendrecht57219875226987
Bernisse181120211123
Brielle190322220325
Capelle a/d IJssel31846213852945823375
Hellevoetsluis914297864393
Krimpen a/d IJssel1152712154983311142
Lansingerland45153632924659
Maassluis14081102311448110235
Ridderkerk128364168112484164
Rotterdam1.9723472752.5941.8053532372.395
Schiedam497565558480525537
Spijkenisse295168319291157313
Vlaardingen348296383348337388
Westvoorne131014171018
Drechtsteden1.128370831.581929503961.528
Alblasserdam38343752241568
Dordrecht725227501.00259532157973
Hendrik-Ido-Ambacht32153502817348
Papendrecht87258120722812112
Sliedrecht10518813186307123
Zwijndrecht14151112031266612204
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden4801201661650011615631
Giessenlanden176225187227
Gorinchem276643343284623349
Hardinxveld-Giessendam407350407350
Leerdam87233113102191122
Molenwaard38142543415352
Zederik226331226331
Hoeksche Waard186301217177280205
Binnenmaas527059527059
Cromstrijen276134266032
Korendijk234027214025
Oud-Beijerland60120725510065
Strijen241025231024
Goeree-Overflakkee275016291272116289
Goeree-Overflakkee275016291272116289
totaal12.2792.67581715.77111.3653.12080815.293
Bron: Gemeenteloket SZW
De peildatum van de gegevens is de maand december van het jaar voorafgaande aan het weergegeven jaar.